Walentynki w Olsztynie 2023. Gdzie na walentynkową kolację? Oferty restauracji

i

Autor: pexels.com Walentynki w Olsztynie 2023. Gdzie na walentynkową kolację? Oferty restauracji

Walentynki w Olsztynie 2023. Gdzie na walentynkową kolację? Oferty restauracji

2023-02-14 7:25

Walentynki tuż tuż. Gdzie i w jaki sposób spędzić je w Olsztynie? Świetnym wyborem będzie z pewnością romantyczna kolacja we dwoje. Sprawdziliśmy, które restauracje w Olsztynie szykują specjalne menu walentynkowe. Kilka najciekawszych propozycji znajdziesz poniżej.

Walentynki to coroczne święto zakochanych obchodzone 14 lutego. W tym roku wypada we wtorek. W Olsztynie wiele restauracji specjalnie na ten dzień szykuje walentynkowe menu. Gdzie zatem warto zabrać swoją drugą połówkę? Postanowiliśmy ułatwić wam zadanie i zebrać kilka przykładowych restauracji.

Gdzie na walentynkową kolację w Olsztynie? Oferty restauracji

Wykwintną walentynkową kolację w Olsztynie zjemy m.in. w Hotelu HP Park Olsztyn. Na zakochanych czekać będzie specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru oraz butelki wina. Cena walentynkowej kolacji wynosi tu 250 złotych za dwie osoby.

Na wyjątkowy romantyczny wieczór przy blasku świec i muzyką na żywo zaprasza restauracja "Nowe Retro" mieszcząca się w Hotelu Wileńskim. Goście zjedzą tu wyśmienitą kolację składającą się z przystawki, zupy, dania głównego, deseru oraz napoju. Cen to 150 złotych za osobę.

Walentynkowe menu składające się z przystawki, zupy, dania głównego oraz deseru szykuje także nowa Restauracja Lazurowa mieszcząca się w Omega Hotel. Romantyczny nastrój kolacji wypełni Duet Varmia Duo. Za to wszystko trzeba zapłacić 139 złotych za osobę.

Efektowne dania przygotowane z pasją i sercem oraz nastrojowy wystrój wprawią w romantyczny nastrój gości, którzy odwiedzą kameralną przestrzeń Restauracji Warmia. W tym przypadku szef kuchni postanowił przygotować oddzielne menu dla pań i panów. Cena to 169 złotych za dwie osoby.

Jeżeli szukacie czegoś nieco tańszego, warto zerknąć na menu walentynkowe Restauracji Staromiejskiej 2.0. Do wyboru są dwie propozycje — wersja A w cenie 85 zł/os bądź wersja B w cenie 95 zł/os.

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE