Jak spędzić Walentynki? Zabierz ją na koncert pod gwiazdami

2020-01-28 7:30
Walentynki 14 lutego. Jak spędzić Święto Zakochanych? Zobacz pomysł na Walentynki
Autor: pixabay.com Walentynki w Polsce popularność zyskały dopiero w latach 90. XX wieku

Walentynki tuż tuż! Zastanawiasz się, jak w nieszablonowy sposób spędzić ten dzień z ukochaną osobą i nie wydać fortuny? Zabierz ją na walentynkowy koncert pod gwiazdami.

Walentynki to coroczne święto obchodzone 14 lutego. W tym roku świetnie się składa, bo Święto Zakochanych wypada w piątek. Będzie można zatem celebrować je przez cały weekend. Jeżeli zastanawiasz się, jak spędzić ten dzień i co zaproponować ukochanej osobie, mamy świetną propozycję.

Olsztyńskie Planetarium, w piątek 14 lutego, organizuje specjalny koncert z okazji Walentynek. Od godziny 18.00 będzie można uczestniczyć w muzycznym spotkaniu "Z miłością o miłości". Elektroniczna muzyka wzbogacona zostanie o projekcje wyświetlane na kopule Planetarium.

Głównym motywem walentynkowego koncertu będzie miłość. Jak zauważają organizatorzy spotkania, wielu artystów sięga po ten temat i często muzyka kojarzona jest nie tylko wydanymi płytami, ale też z obrazami filmowymi, dla których była ilustracją i tłem, a opowiadających o miłości. Wykonawcy tacy jak Vangelis, Jarre, Vollenweider czy Kitaro to najbardziej znani spośród rzeszy nawiązujących do miłości w brzmieniu, nastroju czy tytule swoich utworów.

Cena biletów nie jest wygórowana. Za osobę zapłacimy jedynie 5 złotych. To nic w porównaniu z kosztowną kolacją w restauracji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE