Wakacje 2020. Warmia i Mazury przygotowują się na sezon turystyczny

2020-05-22 8:09 agada
zdjęcie ilustracyjne
Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

Warmia i Mazury przygotowują się na tegoroczne wakacje i przyjęcie turystów. W planowaniu różnych form wypoczynku i poznawaniu atrakcji przyrodniczych, kulturowych i rekreacyjnych mają pomóc publikacje przygotowane z myślą o turystach.

Wersje elektroniczne tych publikacji w wygodnym formacie PDF dostępne są bezpłatnie na regionalnym portalu turystycznym [Mazury Travel]. Można je przeglądać online na komputerze, tablecie czy smartfonie lub pobrać na wybrane urządzenie.

Warto zajrzeć do nowych, zaktualizowanych wydania dwóch publikacji. Folder „Atrakcje turystyczne Warmii i Mazur” prezentuje najciekawsze walory przyrodnicze, zabytki, szlaki turystyczne oraz imprezy kulturalne i rekreacyjne w regionie. Podpowiada, co warto zobaczyć, które miejsca odwiedzić, jak zaplanować pobyt, by najlepiej wypocząć.

Wirtualne podróżowanie: miejsca na Warmii i Mazurach warte odwiedzenia po pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Folder „Miasteczka Cittaslow” przedstawia najciekawsze propozycje dla turystów, oferowane przez miasta należące do międzynarodowej sieci Cittaslow. Jej członkowie stawiają na upowszechnianie kultury, rekreacji i dobrej kuchni, dbanie o lokalność, przywracanie do świetności i ożywianie dawnych budowli. Aż 22 z 31 polskich miast Cittaslow leży na Warmii i Mazurach.

Wśród pozostałych publikacji można znaleźć foldery i mapy poświęcone m.in.: turystyce rodzinnej, całorocznej ofercie spa i wellness, szlakom rowerowym, drogowym i wodnym, atrakcjom historycznych i militarnym, najlepszym obiektom agroturystycznym. W zależności od zainteresowań oraz preferencji dotyczących spędzania czasu, każdy znajdzie w nich coś dla siebie i dla swoich bliskich.

Publikacje są dostępne w kilku wersjach językowych: