Uwaga kierowcy! Kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Krasickiego z Wilczyńskiego

i

Autor: UM Olsztyn Uwaga kierowcy! Kolejne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Krasickiego z Wilczyńskiego

Uwaga kierowcy! W środę zmiany w rejonie skrzyżowania Krasickiego z Wilczyńskiego

2022-04-12 7:51

Kierowców czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z realizowaną rozbudową tramwajowej infrastruktury. Wykonawca zapowiada wprowadzenie nowych rozwiązań w środę (13 kwietnia). Szczegóły poniżej.

Zmiany w organizacji ruchu będą dotyczyć rejonu skrzyżowania ulicy Krasickiego z ul. Wilczyńskiego. Zmianie ulegnie geometria ronda.

Przystanek komunikacji miejskiej "Boenigka" w kierunku do ul. Wilczyńskiego zostanie przeniesiony bliżej ronda. Dotychczasowy wlot ul. Boenigka w ul. Krasickiego zostanie zamknięty i ponownie otwarty w nowej lokalizacji, bliżej ul. Dąbrowskiej.

Chodnik na ul. Krasickiego na odcinku od ul. Barcza do ul. Boenigka zostanie zamknięty. Wyznaczone zostaną nowe ciągi komunikacyjne dla pieszych.

Prace na stacji Olsztyn Główny - jeden z peronów jest niemal w całości rozebrany
Uwaga kierowcy! Kolejne zmiany w rejonie skrzyżowania Krasickiego z Wilczyńskiego

i

Autor: UM Olsztyn

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE