Remont Al. Wojska Polskiego. Są utrudnienia na wylotówce w kierunku Dywit [FOTO, WIDEO]

2020-05-19 11:57

W poniedziałek,18 maja, ruszył remont drugiej - pod względem długości - ulicy w Olsztynie. Chodzi o odcinek leśny Alei Wojska Polskiego. Drogowcy wymieniają w tym miejscu ubytki w nawierzchni bitumicznej. Jak zapowiada Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, naprawa asfaltu może potrwać do końca tygodnia.

Remont Al. Wojska Polskiego w Olsztynie. Wahadło i ręczne sterowanie ruchem

Podróżując wylotówką Olsztyna w kierunku Dywit, przygotujcie się na korki i postoje. Jak informuje Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, remont będzie prowadzony w godz. 9-13, przez cały tydzień, do piątku 22 maja. W miejscu napraw obowiązuje "wahadło" i ręczne sterowanie ruchem. O tymczasowej organizacji ruchu kierowców uprzedzają znaki.


Drogowcy zastrzegają jednak, że naprawa Alei Wojska Polskiego może zakończyć się wcześniej. Postęp prac uzależniony jest od pogody.

Zobacz nagranie z prac drogowych na ESKA Olsztyn:

Remont na Alei Wojska Polskiego w Olsztynie - odcinek leśny

Aleja Wojska Polskiego to jedna z najdłuższych i najważniejszych pod względem komunikacyjnym, ulic Olsztyna. Ciągnie się od skrzyżowania ulic Partyzantów i Artyleryjskiej, do północnych granic administracyjnych miasta. Znaczna część tej alei przebiega przez las miejski. Ulica jest częścią drogi krajowej nr 51.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE