Utrudnienia na trasie Olsztyn-Szczytno. W zderzeniu czterech aut dwie osoby są ranne, w tym dziecko

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek

Poważny wypadek na trasie Olsztyn-Szczytno. Zderzyły się cztery auta. Wśród rannych jest dziecko

2023-11-20 13:18

We wsi Leleszki doszło do zderzenia czterech aut, w wyniku czego na trasie krajowej nr 53 Olsztyn-Szczytno występują w tym miejscu utrudnienia w ruchu. Auta przepuszczane są wahadłowo - poinformowała PAP policja. Więcej informacji na ten temat w artykule poniżej.

Wypadek we wsi Leleszki na trasie Olsztyn-Szczytno. Zderzyły się cztery samochody

We wsi Leleszki na trasie krajowej nr 53 Olsztyn-Szczytno w poniedziałek przed południem zderzyły się cztery samochody: trzy osobowe i auto ciężarowe. Oficer prasowa policji w Szczytnie poinformowała PAP, że w związku z tym dwie osoby, w tym dziecko, zostały ranne. Dziecko trafiło do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną zderzenia aut było tzw. wyprzedzanie na trzeciego przez kierowcę pojazdu osobowego. Kierowca ten uczestniczył w wypadku, nie udało mu się uniknąć zderzenia. Wszyscy kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Utrudnienia w Leleszkach mogą potrwać jeszcze około dwóch godzin.

Przypominamy, że w poniedziałek w warmińsko-mazurskim panują trudne warunki drogowe - miejscami pada deszcz i deszcz ze śniegiem. W związku z tym kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

Mysłowice. Samochód zmiótł z drogi 16-latka! Był o krok od śmierci [WIDEO]

Policja z Warmii i Mazur ma nowe radiowozy. Trafią m.in. do Olsztyna i Ełku [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE