Surfowanie na parkingu? Tak! To możliwe. Do sieci trafił filmik [WIDEO]

2020-02-18 11:00 agada
Windsurfing na deskorolce w Olsztynie
Autor: Facebook: Beka z Olsztyna

Młody mężczyzna uprawiał windsurfing na deskorolce pod supermarketem. Chwilę potem filmik pojawił się w mediach społecznościowych i od razu zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Czyżby to był patent doskonały na ominięcie korków w Olsztynie? Tak sugerują Internauci.

Niecodzienny widok mieli w miniony weekend mieszkańcy Olsztyna. Na parkingu przy supermarkecie "Auchan" młody mężczyzna uprawiał windsurfing. Jak widać na filmiku opublikowanym w sieci, do dobrej zabawy i uprawniania wodnego sportu wcale nie potrzebujemy wody. Mężczyzna wykorzystał silniejszy wiatr, a zamiast deski do surfingu, użył deskorolki, do której przyczepił żagiel. Pomysłowość chłopaka zwróciła uwagę mieszkańców Olsztyna. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: " I można się bawić!" "Geniusz" "Jedyny plus niedzieli bez handlu". Sugerowano również, że to doskonały pomysł na ominięcie korków w Olsztynie.

Jak się okazuje, windsurfing na deskorolce nie jest nowym sportem. Wiele osób może być zdziwionych, ale pewna ekipa wymyśliła to już jakiś czas temu w Monachium. To radykalna odmiana windskatingu.