kradziez z kontenera

i

Autor: KPP Ełk/ pixabay.com Wpadli okradając kontener z odzieżą

Ukradli tonę ciuchów! Gmina Prostki: Kradli z kontenerów z odzieżą

2021-11-17 11:37

Okradali kontenery z rzeczami dla potrzebujących. Trzej mężczyźni wpadli podczas kradzieży tekstyliów. Za taką kradzież grozi nawet do 5 lat więzienia.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Policjanci zatrzymali 24, 20 i 15-latka, którzy podjechali busem pod kontenery przeznaczone na zbiórkę używanej odzieży. Właściciel tych pojemników zgłosił kradzież około jednej tony tekstyliów.

Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy opróżniali kontenery przeznaczone do zbiórki odzieży i innych tekstyliów na cele charytatywne. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyźni nie są uprawnieni do odbioru odzieży z tego typu pojemników. Mężczyźni pod kontenery przyjechali busem i w tym pojeździe w bagażniku policjanci ujawnili kilkadziesiąt worków z darami. W prowadzonym postępowaniu policjanci będą dokładnie wyjaśniać rolę każdego z mężczyzn w tym zdarzeniu. Właściciel kontenerów zgłosił kradzież nie mniej niż jednej tony tekstyliów – mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. - Z dorosłymi mężczyznami przebywał także 15-latek. Okazało się, że jest on na ucieczce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego i pomagał im, żeby zarobić sobie trochę pieniędzy.

Posłuchaj: – mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Najgorsze polskie filmy. Krytycy dawali 1/10. Ty musisz mieć ponad połowę!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Akcja filmu "Kac Wawa" rozgrywa się podczas...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE