Trudne warunki na drogach Warmii i Mazur. Karetka pogotowia ugrzęzła w błocie

i

Autor: pixabay.com

wiadomości

Trudne warunki na drogach Warmii i Mazur. Miejscami ślisko, karetka pogotowia ugrzęzła w błocie

2023-11-20 7:48

W województwie warmińsko-mazurskim w poniedziałek rano drogi i chodniki mogą być śliskie w okolicach Nidzicy i na trasie między Biskupcem a Bartoszycami. W nocy z niedzieli na poniedziałek z powodu złych warunków na lokalnej drodze pod Elblągiem ugrzęzła w błocie karetka pogotowia.

W poniedziałek rano w warmińsko-mazurskim temperatura oscyluje wokół 0 stopni C., ale miejscami, np. w okolicach Nidzicy spadła lekko poniżej. Stąd na drogi wojewódzkie w tym rejonie wyjechały 3 pługopiaskarki i zestawy do posypywania chodników - poinformowano w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Olszynie.

Drogi krajowe są czarne mokre, jedynie na trasie nr 57 między Biskupcem a Bartoszycami pracuje sprzęt do posypywania jezdni.

Drogi w warmińsko-mazurskim w poniedziałek rano są mokre, szutrowe - czasami trudno przejezdne z powodu błota. W nocy z niedzieli na poniedziałek we wsi pod Elblągiem karetka pogotowia ugrzęzła w błocie. Dyżurny straży pożarnej powiedział, że było to po 3 w nocy i pojazd z błota wyciągnęli strażacy ochotnicy.

Służby meteorologiczne wydały ostrzeżenie dla Warmii i Mazur przez słabymi opadami śniegu i śniegu z deszczem, które miejscami przechodzić mogą w słabe opady marznącego deszczu lub mżawki, co będzie powodowało gołoledź. Strefa opadów marznących w poniedziałek będzie się przemieszczać z północnego wschodu na południowy zachód.

Zima zaatkowała w Olsztynie. Na ulicach zrobiło się biało [ZDJĘCIA]

Piękna zima w Warszawie. Spadło kilka centymetrów śniegu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE