Trening na piasku! Akademicy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu [ZDJĘCIA]

2021-07-27 10:13

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wrócili do zajęć. Pierwszy trening był nietypowy, bowiem drużyna spotkała się na boiskach do siatkówki plażowej CRS Ukiel. W najbliższych dniach kilkukrotnie spotkają się w tym miejscu. Drużyna będzie także trenować na obiektach własnych w Olsztynie. Plan przygotowań znajdziecie w materiale poniżej.

- Choć tempo pierwszego treningu było intensywne, to bardzo mi ono odpowiadało. Czas na pracę, więc nie ma mowy o taryfie ulgowej – wakacji było aż nadto w tym roku. Cieszę się, że już od początku wzięliśmy się do pracy – przyznaje Jan Firlej, rozgrywający akademików, który trafił do stolicy Warmii i Mazur z GKS-u Katowice.

Posłuchaj: Jan Firlej, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn

- Po trzech miesiącach wakacji fajnie jest wrócić do pełnego, normalnego treningu. Powrót do kolegów, których znam z poprzedniego sezonu i pierwsze spotkanie z trenerem - mówi Jan Król nowy atakujący Indykpolu AZS Olsztyn.

Eska Summer City - Rekrutacja na UWM w Olsztynie

Przez najbliższe dwa sezony ekstraklasy zawodnicy z Kortowa będą rozgrywali domowe spotkania w Iławie. Powodem jest remont olsztyńskiej Hali Urania, w której grali od 1983 roku.

Plan przygotowań Indykpolu AZS Olsztyn:

  • 5 – 8 sierpnia 2021 (czwartek – niedziela) PreZero Grand Prix PLS w Krakowie
  • 3 – 4 września 2021 (piątek – sobota) Spotkania towarzyskie z Treflem Gdańsk (Elbląg)
  • 10 – 12 września 2021 (piątek – niedziela) Turniej Partnerstwa Regionalnego – Radom/Kozienice (udział m.in. Cerradu Enea Czarnych Radom)
  • 18 – 19 września 2021 (sobota – niedziela) XII Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach (z udziałem m.in. Ślepska Malow Suwałki, Trefla Gdańsk)
  • 24 – 26 września 2021 (piątek – niedziela) Turniej towarzyski w Nowym Dworze Mazowieckim (z udziałem m.in. Asseco Resovii Rzeszów, Trefla Gdańsk i WD Powervolleys Düren – Niemcy)
  • 2 października 2021 Inauguracja PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów w Iławie

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE