Indykpol AZS Olsztyn - Daniel Castellani

i

Autor: Indykpol AZS Olsztyn Daniel Castellani zostaje w Olsztynie!

Trener zostaje w Olsztynie! Daniel Castellani poprowadzi Indykpol AZS w kolejnym sezonie [AUDIO]

2021-04-06 12:38

Daniel Castellani z nową umową! Utytułowany argentyński szkoleniowiec będzie dowodził drużyną Indykpolu AZS w sezonie 2021/2022! Będzie to już drugi pełny sezon współpracy z Kortowską ekipą.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Argentyński szkoleniowiec zadebiutował w barwach Indykpolu AZS Olsztyn w połowie sezonu 2019/2020, przedwcześnie przerwanego przez pandemię koronawirusa. Pozostał on w stolicy Warmii i Mazur, aby prowadzić zespół w minionej kampanii. Nowy sezon to kontynuacja pracy. Daniel Castellani będzie trenerem Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022!

- O przedłużeniu kontraktu zadecydowały dwa powody. Po pierwsze, miniony sezon był bardzo trudny dla każdego. Uważam, że mogliśmy zaprezentować się lepiej. Po rozmowach z władzami Klubu i sztabem szkoleniowym, doszliśmy do wniosków, iż każdy z nas chce wykonać krok do przodu. Lubię wyzwania, ponadto dobrze czuję się w Olsztynie i jest to dobre miejsce do rozwoju. Dlatego zdecydowałem się pozostać w Indykpolu AZS – przekonuje Daniel Castellani.

Posłuchaj: Daniel Castellani, trener Indykpolu AZS Olsztyn. Argentyński szkoleniowiec będzie dowodził drużyną Indykpolu AZS w sezonie 2021/2022.

Nasza propozycja pozostania głównym sternikiem Zielonej Armii została zaakceptowana mówi Tomasz Jankowski, Prezes Zarząd Piłki Siatkowej AZS UWM SA

– Władze klubu zdecydowały zaproponować nową umowę Danielowi Castellaniemu i cieszę się, że została ona przyjęta. Wiem, że trener Castellani miał inne propozycje, ale postanowił pozostać w Olsztynie. Jest świetnym fachowcem i jestem przekonany, że udowodni swoją wartość w kolejnym sezonie PlusLigi.

Posłuchaj: Tomasz Jankowski, Prezes Zarząd Piłki Siatkowej AZS UWM SA. Daniel Castellani poprowadzi Indykpol AZS w kolejnym sezonie.

Warto przypomnieć, że Daniel Castellani wraz z reprezentacją Polski sięgnął po tytuł Mistrza Europy w 2009 roku oraz trzykrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski. W swoim trenerskim dorobku ma także m.in. Mistrzostwo Turcji.

Daniel Castellani będzie dowodził drużyną Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2021/2022!

Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE