Tragiczny wypadek pod Bartoszycami. Samochód potrącił 19-latkę jadącą na rolkach

i

Autor: pixabay.com Tragiczny wypadek pod Bartoszycami. Samochód potrącił 19-latkę jadącą na rolkach

wiadomości

Tragiczny wypadek pod Bartoszycami. Samochód potrącił 19-latkę jadącą na rolkach

2023-09-26 10:02

Tragiczny wypadek w okolicach miejscowości Skitno pod Bartoszycami. Samochód potrącił 19-latkę, która poruszała się drogą powiatową na rolkach. Dziewczyna była reanimowana na miejscu zdarzenia, a następnie przewieziona do szpitala, gdzie zmarła. Przyczyny wypadku wyjaśni śledztwo.

Do wypadku doszło w poniedziałek (25 września) po godzinie 19.00 na drodze powiatowej 1390N na wysokości miejscowości Skitno. O zdarzeniu policję powiadomił 24-latek, który jadąc audi, potrącił 19-latkę. Kobieta była reanimowana na miejscu zdarzenia, a następnie przewieziona do szpitala w Bartoszycach, gdzie zmarła.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny miejsca wypadku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z nieznanych na tę chwilę przyczyn kierowca audi uderzył przodem swojego auta w znajdującą się po tej samej stronie jezdni dziewczynę, która poruszała się na rolkach. 24-latek był trzeźwy, dodatkowo pobrano mu krew do badań laboratoryjnych. Śledztwo pod nadzorem prokuratora wyjaśni, co było przyczyną tego tragicznego wypadku.

Szpitale z Warmii i Mazur otrzymały wsparcie finansowe. Tu poprawi się jakość leczenia! [LISTA]

Ostatnie pożegnanie rodziny zabitej w wypadku na Słowacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE