Tragiczny wypadek na Rondzie Dzieci Wojny w Mrągowie. Nie żyje 35-letni motocyklista

i

Autor: KPP Mrągowo Tragiczny wypadek na Rondzie Dzieci Wojny w Mrągowie. Nie żyje 35-letni motocyklista

Tragiczny wypadek na Rondzie Dzieci Wojny w Mrągowie. Nie żyje 35-letni motocyklista

2022-05-23 14:00

W minioną sobotę (21 maja) na Rondzie Dzieci Wojny w Mrągowie doszło do wypadku, w którym zginął 35-letni motocyklista. Mężczyzna miał stracić panowanie nad pojazdem. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W sobotę (21 maja) około godziny 21.00 oficer dyżurny mrągowskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na Rondzie Dzieci Wojny w Mrągowie. 

- Motocyklista, jadąc obwodnicą Mrągowa w kierunku Ronda Dzieci Wojny, przed wjazdem na rondo z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad motocyklem, w wyniku czego przewrócił się, następnie motocykl siłą pędu przeleciał nad rondem i zatrzymał się na barierce energochłonnej przy wjeździe na rondo od strony Giżycka - poinformowała giżycka policja.

35-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, w stanie krytycznym został przetransportowany karetką do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Pirat z BMW gnał na złamanie karku. Policjanci byli bezlitośni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE