To kino otwiera się w Olsztynie 12 lutego! Co będzie można obejrzeć? Sprawdź REPERTUAR

2021-02-08 10:11
To kino otwiera się w Olsztynie 12 lutego! Co będzie można obejrzeć? Sprawdź REPERTUAR
Autor: Unsplash - Kilyan Sockalingum To kino otwiera się w Olsztynie 12 lutego! Co będzie można obejrzeć? Sprawdź REPERTUAR

Nie wszystkie kina w Olsztynie zostaną otwarte 12 lutego. Więcej czasu na przygotowanie potrzebują m.in. największe sieci kinowe. Helios zapowiedział już, że w najbliższym czasie nie wznowi działalności. Gdzie zatem od piątku będzie można obejrzeć film na wielkim kinowym ekranie? Szczegóły w artykule.

W piątek (5 lutego) podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od 12 lutego, warunkowo na dwa tygodnie otwarte zostaną m.in. kina i teatry. Instytucje te będą mogły udostępniać publiczności do 50 proc. miejsc na widowni. Inne istotne warunki wznowienia działalności to bezwzględne przestrzeganie reżimu sanitarnego - obowiązku noszenia maseczek przez publiczność i pracowników, dezynfekcji rąk, a także zasady dystansu społecznego.

Niestety nie wszystkie kina zdążą do tego czasu się przygotować. Na otwarcie największych sieci kin poczekamy nieco dłużej. Więcej o tym piszemy w artykule: Kina jednak NIE OTWORZĄ się jednak od 12 lutego?!

ESKA XD #015

Olsztyn. Które kino będzie otwarte od 12 lutego?

W Olsztynie od 12 lutego odwiedzić będzie można Kino Studyjne Awangarda 2. - Stanęliśmy na rzęsach, żeby otworzyć się dla Was właśnie tego dnia. Nasze działanie nie mogłoby się powieść, gdyby nie życzliwość dystrybutorów, którzy zaoferowali nam filmy ze swojego portfolio - informują właściciele.

- Uważamy, że Walentynki w tym roku będą symboliczne jak nigdy przedtem. Zgodzimy się wszyscy, że jest to dzień osób głęboko w sobie zakochanych. Ale czy nie jest tak, że Walentynki staną się również świętem dla tych, którzy pałają wielką miłością do filmu? Którzy, „w rozterce i udręce” jak pisał Gałczyński, przyjdą do kina, żeby, no właśnie, raz jeszcze rozkochać się w kinowym doświadczeniu? Którzy od bez mała czterech miesięcy usychali z tęsknoty za możliwością oglądania filmów na dużym ekranie? Jasne, że tak! Dla tych, którzy zatęsknili za komfortem zanurzenia się w kinowym fotelu i odpłynięcia na półtorej godziny w głębiny niesamowitych historii, oznajmiamy: jesteśmy już dla Was - czytamy na Facebooku kina Awangarda 2.

Kino Studyjne Awangarda 2. Co będzie można obejrzeć? Repertuar

Od 12 lutego na ekranie Kina Studyjnego Awanargda 2 zobaczymy m.in. takie filmy jak:

  • Palm Springs
  • Jeszcze jest czas
  • Sound of Metal
  • Na rauszu
  • Zabij to i wyjedz z tego miasta
  • Helmut Newton
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE