Te przeboje z filmów o Bondzie śpiewa każdy fan serii. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

i

Autor: Unsplash

Quiz

Te przeboje z filmów o Bondzie śpiewa każdy fan serii. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

2023-11-20 15:58

Filmy o Jamesie Bondzie, słynnym agencie 007, po raz pierwszy zostały zekranizowane w latach 60. Od tamtej pory seria bije kolejne rekordy popularności, także obecnie. Powstają kolejne kontynuacje przygód uwielbianego przez kobiety agenta. Piosenki, które powstały do filmów również są popularne. Znasz je? Sprawdź, co z nich pamiętasz w quizie!

Filmy o Bondzie zna każdy. A co z przebojami?

Filmy o Jamesie Bondzie oglądał chyba każdy z nas. Ekranizacje oparte są na książkach Iana Fleminga. Jest to czwarta najbardziej dochodowa franczyza filmowa. Na całym świecie zarobiła ponad 7 mld dolarów. W główną rolę agenta Jej Królewskiej Mości wcielało się aż sześciu aktorów: Sean Connery (1962–1967 i 1971), George Lazenby (1969), Roger Moore (1973–1985), Timothy Dalton (1987–1989), Pierce Brosnan (1995–2002) i Daniel Craig (2006–2021). A to nie koniec przygód słynnego agenta 007, bo twórcy zapowiadają kolejne produkcje.

Bond to również amant. Mógł rozkochać w sobie niemal każdą kobietę. Agent słynął z tego, że zawsze otaczał się pięknymi paniami.

Jednak nie tylko same filmy i aktorzy, którzy wystąpili w nich, biją rekordy popularności. Ludzie na całym globie wciąż śpiewają takie przeboje jak „No Time to Die”, „Skyfall” czy „Goldfinger”.

Pamiętasz największe przeboje z filmów Bonda? Sprawdź, ile z nich pamiętasz?

Piosenki o agencie 007 wciąż są bardzo słynne. Nie tylko te z najnowszych produkcji, ale także te ze starszych filmów z serii. Pamiętasz, kto je śpiewał i jakie noszą tytuły? Jeśli tak, to rozwiąż nasz quiz. Maksymalną liczbę punktów zdobędą tylko prawdziwi fani Jamesa Bonda!

Te przeboje z filmów o Bondzie śpiewa każdy fan serii. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Która znana wokalistka śpiewała utwór „Skyfall”?
James Bond - najpopularniejsze piosenki do filmów o agencie 007

Te filmy i seriale kręcono w Olsztynie. Nie o wszystkich tytułach mogliście wiedzieć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE