Te popularne marki wejdą do Polski w 2023 roku. Czekają na nie miliony Polaków [LISTA]

2023-02-07 7:46

Mamy świetne informacje dla wszystkich, którzy uwielbiają robić zakupy, ale też testować nowe restauracje. W 2023 roku na polskim rynku zadebiutuje kilka nowych marek. To m.in. dwie restauracje fastfoodowe, marka kosmetyczna oraz sklep z akcesoriami do domu i nie tylko. Poniżej publikujemy pełne zestawienie.

W ciągu ostatnich lat z polskiego rynku wycofało się wiele firm. To przede wszystkim marki odzieżowe, ale nie tylko. W Polsce zakupów nie zrobimy już m.in. w Camaieu, Orsay, Promod, BookBook czy Shopee. Na szczęście w ich miejsce wkrótce, bo jeszcze w 2023 roku, wskoczą nowe. Zadebiutować ma u nas kilka marek niezwykle popularnych za granicą. Będą to sieci gastronomiczne, kosmetyczne, ale też nowa stacja paliw czy sklep, który z pewnością stanie się konkurencją dla Pepco, Tedi czy Action.

Te popularne marki wejdą do Polski w 2023 roku

O jakich markach mowa? W galerii poniżej przedstawiamy zestawienie pięciu międzynarodowych sieci, które w 2023 roku wejdą do Polski.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE