Takich juwenaliów w Olsztynie jeszcze nie było! Kortowiada Online. Znamy kolejne szczegóły [AUDIO]

2020-05-22 12:57 Andrzej Brzozowski
Kortowiada Online 2020
Autor: RUSS UWM Kulinarne uniesienia z Robertem Makłowiczem podczas Kortowiady Online

Kortowiada Online to nowa inicjatywa Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. W związku z pandemią i licznymi obostrzeniami studenci postanowili stworzyć wirtualne wydarzenie, która odbędzie się w dniach 22-24 maja. Co czeka na uczestników imprezy?

Kortowiada Online rozpocznie się w piątek (22 maja), kilka minut przed 20:00. Na dobry początek zobaczymy inne niż zwykle przekazanie władzy i symboliczną paradę – DJ Omen wprowadzi oglądających w Kortowiadowy nastrój i przypomni, jak studenci bawią się na paradzie! Pamiętajmy: Przekazanie władzy jak i paradę oglądać będzie można na ekranie telefonu lub komputera.

Kortowiada Online 2020
Autor: RUSS UWM DJ Omen na Kortowiadzie Online wystąpi w piątek 22 maja 2020 roku

Będzie to dopiero przedsmak kolejnych atrakcji, bo Kortowiada Online także w sobotę i niedzielę. W sobotę przede wszystkim namiastka tego, co każdego roku do tej pory dostarczała Górka Kortowska, czyli koncerty.

Zaprosiliśmy jeden z zespołów, który miały w tym roku pojawić się na scenie głównej – tę wyjątkową edycję Kortowiady uświetni występ duetu Karaś/Rogucki! Mówi Maks Kurowski rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego. Na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi także zespół, który stworzył hymn będący obecnie już symbolem olsztyńskich juwenaliów, czyli Enej! - dodaje

Kortowiada Online 2020
Autor: RUSS UWM Kortowiada Online 2020 - od 22 do 24 maja

Podczas sobotniego wydarzenia kortowiadowe studio będzie „gościło” wiele osób, które opowiedzą o swoich wspomnieniach z olsztyńskich juwenaliów. Oczywiście wirtualnie! Podczas transmisji będzie można także poznać mnóstwo ciekawych historii i anegdot dotyczących Kortowiady i jej historii. Początek sobotniej transmisji o godzinie 20-tej.

Natomiast w niedzielę czeka nas niesamowite spotkanie. Symbolem ostatniego dnia Kortowiady jest zawsze śniadanie na Plaży Kortowskiej, więc i podczas Kortowiady Online nie może zabraknąć kulinarnych uniesień.

Miasteczko akademickie odwiedzi Robert Makłowicz – tej kulinarnej legendy raczej nie trzeba nikomu przedstawiać! - podkreśla Maks Kurowski rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego. Opowie kilka słów o historii Kortowa, jego tajemniczych zakątkach, no i oczywiście, przyrządzi coś smakowitego! - dodaje

Kortowiada Online 2020
Autor: RUSS UWM Kulinarne uniesienia z Robertem Makłowiczem podczas Kortowiady Online 2020
Posłuchaj: Maks Kurowski rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, Kortowiada Online – drugi i trzeci dzień / Radio Eska

Kortowiada Online w dniach 22-24 maja. Transmisje będzie można oglądać na Facebooku (www.facebook.com/kortowiadafestiwal) oraz na stronie internetowej (www.kortowiada.pl) i na kanale na YouTube (www.youtube.com/kortowiadapl). Kortowiada Online to jedyne wydarzenie organizowane w ramach tegorocznych juwenaliów. Zostańcie w domach!

Dziki na starówce w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.