Szklanka na drodze Mrągowo - Kętrzyn. Auta jeżdżą jak sanki [NAGRANIE, ZDJĘCIA]

2022-11-18 10:21

Zima zaskoczyła kierowców w piątkowy poranek. Niezwykle trudne warunki wystąpiły m.in. na drodze Mrągowo – Kętrzyn. – Szklanka na drodze, auta jeżdżą jak sanki – relacjonują kierowcy.

Zgodnie z prognozami synoptyków IMGW do Polski zawitała zima. W wielu regionach, także województwie warmińsko-mazurskim, spadł pierwszy w tym roku śnieg. Ten niestety daje się we znaki kierowcom. Szczególnie trudne warunki są na trasie Mrągowo – Kętrzyn.

– Droga Mrągowo Kętrzyn. Jest wspaniale, tylko łyżwy i zawody można robić – komentuje kierowca.

– Uważajcie na wjeździe do Rydwąg. Szklanka na drodze, auta jeżdżą jak sanki – dodaje inna osoba.

Niestety doszło też do groźnej kolizji. Nad ranem w okolicach miejscowości Rydwąg samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie. – Samochód osobowy ze względu na trudne warunki atmosferyczne wjechał do przydrożnego rowu i wywrócił się na dach. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu działają służby – poinformowała nas st. sierż. Kamila Nowakowska z zespołu prasowego KPP w Mrągowie.

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE