Szczytno. Chcieli zarobić na nielegalnych papierosach. Wpadli przy przekazywaniu towaru

2022-08-31 11:11
Szczytno. Chcieli zarobić na nielegalnych papierosach wpadli przy przekazywaniu towaru
Autor: Straż Graniczna w Olsztynie Funkcjonariusze zdeponowanli łącznie prawie 7,5 tys. sztuk nielegalnych papierosów

Odbiorca i nabywca spotkali się na jednym z parkingów w Szczytnie. Transakcja nie doszła do skutku, bo 24-latek i 33-latek zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie.

Mieszkańcy powiatu powiatu szczycieńskiego zostali ujęci podczas przekazywania kontrabandy.  Funkcjonariusze zauważyli jak jeden z zatrzymanych mężczyzn odbiera papierosy od kierowcy volkswagena i przenosi je do swojego auta.

Patrol Straży Granicznej wylegitymował zarówno dostawcę jak i odbiorcę oraz przeszukał ich pojazdy. Okazało się, że sprzedawcą był 24-latek, a kupującym 33-latek - informuje mjr Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Szczytno. Chcieli zarobić na nielegalnych papierosach wpadli przy przekazywaniu towaru
Autor: Straż Graniczna w Olsztynie Do białoruskich papierosów przyznał się 24-letni kierowca volkswagena

Ujawnione papierosy pochodziły z Białorusi. Do ich posiadania przyznał się 24-letni kierowca volkswagena. Funkcjonariusze zdeponowali łącznie prawie 7,5 tys. sztuk nielegalnych wyrobów tytoniowych. Mężczyźni odpowiedzą za przestępstwo karno-skarbowe.

Eska Summer City Olsztyn! Kulinarna podróż dookoła świata. 14. Festiwal Smaków Food Trucków.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE