Szczybały Orłowskie. Chciał skręcić w lewo, skręcił w prawo. Auto wylądowało w przydrożnym rowie [ZDJĘCIA]

2021-10-13 7:51

Niebezpieczny wypadek w miejscowości Szczybały Orłowskie na Mazurach. Pewien kierowca chciał skręcić w lewo, ale skręcił w prawo i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem.

Do wypadku doszło we wtorek (12 października) tuż przed godziną 7.00 w miejscowości Szczybały Orłowskie w gminie Wydminy. Kierowca samochodu osobowego marki volkswagen passat wjechał do przydrożnego rowu. - Jak tłumaczył o godzinie 3.00 wypił alkohol, wsiadł za kierownicę swojego auta i jadąc przez miejscowość Szczybały Orłowskie chciał skręcić w prawo, lecz jechał tak szybko, że nie zapanował nad autem i skręcił w lewo, gdzie w efekcie wjechał do przydrożnego rowu - informuje st. asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowa KPP w Giżycku.

Okazało się, że 32-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Kierowca już stracił prawo jazdy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE