Szarpanina pod galerią handlową w Olsztynie. Dwóch nastolatków trafiło do szpitala

i

Autor: pixabay.com

wiadomości

Szarpanina przed galerią handlową w Olsztynie. Dwóch nastolatków trafiło do szpitala

2023-09-26 10:18

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w pobliżu jednej z galerii handlowych w Olsztynie. W jego wyniku do szpitala trafiły dwie młode osoby. Policjanci w trakcie czynności do sprawy zatrzymali 18-latka.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25 września) wieczorem około godziny 19.00 w pobliżu jednej z galerii handlowych w Olsztynie. Policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do szarpaniny między młodymi osobami, podczas której dwie osoby prawdopodobnie zostały zranione nożem. W wyniku zdarzenia 15 i 17-latek trafili do szpitala. Poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili olsztyńscy policjanci oraz żołnierz po służbie. 

Według ustaleń RMF FM, 15-latek został ugodzony nożem w wątrobę i rękę. Jego stan był poważny. Nastolatek przeszedł 3-godzinną operację ratującą życie. Na szczęście jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Starszy z nastolatków ma m.in. ranę dłoni.

Policjanci w trakcie czynności do sprawy zatrzymali 18-latka. Jego udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. – Młody mężczyzna był pobudzony, agresywny, stawiał czynny opór, miał znieważyć i zaatakować interweniujących funkcjonariuszy – informuje mł. asp. Andrzej Jurkun, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

18-latkowi została pobrana krew do badań pod kątem obecności środków odurzających w jego organizmie. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

QUIZ. Kto ma pierwszeństwo przejazdu? Test obrazkowy, bez kompletu nie siadaj za kółko!

Pytanie 1 z 11
No to zaczynamy! Na początek prościutkie. Kierowca którego samochodu musi zachować większa czujność i dostosować się drugiego?
Quiz. Kto ma pierwszeństwo w danej sytuacji?
Ostatnie pożegnanie rodziny zabitej w wypadku na Słowacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE