Szalone Walizki w drodze po zwycięstwo. Blogerzy z Olsztyna liczą na głosy [AUDIO,WIDEO]

2020-11-16 15:43

Trwają 3. Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To już ostatni etap rywalizacji, w którym liczą się głosy internautów. Każdy z 16 wyróżnionych odwiedził reprezentowany przez siebie region i przygotował wyjątkowe relacje. Warmię i Mazury reprezentują Szalone Walizki z wyprawą na Mazury Garbate.

Opowieść o niezwykłych miejscach Mazur Garbatych rozpoczyna się postem o Szlaku Połamanych Semaforów. Tak Szalone Walizki zaczęły podróż, którą realizowały w ramach 3. Turystycznych Mistrzostw Blogerów.

Wspólnie z Dorotą, czyli Szalone Walizki dotarliśmy do ostatniego etapu 3. Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polska Organizacja Turystyczna. Tym ostatnim etapem jest: GŁOSOWANIE. Prosimy, zagłosujcie na nasz piękny region, który reprezentujemy - Warmię i Mazury. Na Mazury Garbate, które pokazywaliśmy Wam przez cały październik - mówi Jarosław Kowalski, współautor bloga „Szalone Walizki”.

- Można oddać tylko jeden głos na 48h. Ważne by potwierdzić link, który przyjdzie na e-mail podany w głosowaniu. Dzięki za Wasze wsparcie, które już otrzymaliśmy. Pamiętajcie głosowanie trwa do 25 listopada, więc co dwa dni można zagłosować na Warmię i Mazury.

Posłuchaj: Szalone Walizki o Mazurach Garbatych i 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Rozmawia Anita Zalewska

Szlaku Połamanych Semaforów, zdaniem blogerów, jest jednym z najbardziej fascynujących szlaków północnej Polski. Podróż i opowieść o Szlaku zaczyna się od stacyjki w Żytkiejmach, a właściwie budynku stacyjnego, bo sam dworzec nie zachował się. Punkty na mapie to nie jedyny aspekt tej podróży. Ważne i niezwykle ciekawe okazują się też towarzyszące jej smaki.

Link do głosowania dostępny jest na stronie mistrzostw https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Od kiedy odwiedzamy Mazury a będzie już ze 25 lat, próbujemy i uczymy się co to mazurska kuchnia i czym są prawdziwe smaki Mazur. I w zasadzie nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi - mówią blogerzy.

Głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów trwa do 25.11.2020. głosy można oddawać co 48h. Akcja organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

"Edukacyjny ekotaras" w Olsztynie. Wirtualny spacer i wizualizacja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE