Szalona Blondynka podbiła miliony serc! To prawdziwy hit

2020-01-15 10:00
Przebój Bayer Full i Boys bije rekordy popularności na YouTube
Autor: YouTube/ Disco Polo Lajf

Dwoje gigantów muzyki disco polo połączyło swoje siły, by w październiku wypuścić wspólny hit. Mowa o Marcinie Millerze i Sławomirze Świerzyńskim, których teledysk "Szalona Blondynka" ma już ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube. To zdecydowany przebój disco polo w ostatnich miesiącach.

"Szalona Blondynka" nawiązuje do największych przebojów disco polo: "Jesteś szalona" zespołu Boys, "Przez twe oczy zielone" Akcentu i "Moja mała blondyneczko" Bayer Full. Internauci od początku nie mieli wątpliwości, że wspólna piosenka Marcina Millera i Sławomira Świerzyńskiego będzie wielkim wydarzeniem w branży muzyki disco polo. Już teraz na YouTube ma ponad 5 milionów wyświetleń. A liczba ciągle rośnie.

Czytaj też: Enej wyda nowy singiel. To będzie prawdziwy hit?

Jak komentują Internauci, to zdecydowanie przebój roku. - Czuć klimat lat 90-tych, tych w których się wychowałem i szalałem na dyskotekach w remizie przy takiej właśnie muzyce. - czytamy w komentarzach na YouTube. Klip "Szalona Blondynka" to powrót do lat 90., ale również zderzenie ze współczesnością. Jak zapowiadali twórcy teledysku, możemy zobaczyć w nim dwa etapy rozwoju muzyki disco polo. Jak było kiedyś, a jak jest teraz. Imprezy w remizie i imprezy w Pałacach...

- Aż czuć klimat starego disco polo. Kurcze, kiedyś to było. - napisał jeden z Internautów. Pozytywnych komentarzy jest o wiele więcej. Fani są zachwyceni powrotem do dawnych lat. - Przypominają mi się dawne imprezy w remizach, balangi do rana w takt Waszej muzyki... Piękne czasy, disco polo zawsze w duszy gra.

Marcin Miller z zespołu "Boys" to nasz "chłop" z Mazur

Zespół Boys został założony wiosną 1991 w Prostkach koło Ełku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety. Pod koniec 1991 wydali pierwszy album. Od początku kompozytorem utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Jego utwory są znane na całym świecie. Największe przeboje to "Jesteś szalona", "Chłop z Mazur" i wiele innych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE