Święto Kina 2023. W tych kinach w warmińsko-mazurskim kupisz biletyn po 12 złotych! [LISTA]

i

Autor: Unsplash Święto Kina 2023. W tych kinach w warmińsko-mazurskim kupisz bilety po 12 złotych! [LISTA]

rozrywka

Święto Kina 2023. W tych kinach w warmińsko-mazurskim kupisz bilety po 12 złotych! [LISTA]

2023-09-29 13:36

Nie lada gratka czeka wszystkich kinomaniaków. Już w sobotę (30 września) w całej Polsce obchodzić będziemy ósmą edycję Święta Kina, w ramach którego bilety na seanse filmowe kosztować będą tylko 12 złotych. W których kinach w województwie warmińsko-mazurskim skorzystamy z tańszych biletów? Listę publikujemy poniżej.

Święto Kina to akcja, przy okazji której środowisko kinowe (sieci kinowe: Cinema City, Helios oraz Multikino we współpracy ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Stowarzyszeniem Kina Polskie) łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Celem jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło w kinach pół miliona widzów. Organizatorzy liczą, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej.

Święto Kina 2023. Bilety będą kosztować tylko 12 złotych

Tegoroczne Święto Kina odbędzie się w sobotę 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 12 zł plus opłaty internetowe przy zakupie biletów online. W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak Piła X, Doppelganger. Sobowtór, Twórca, Moje wielkie greckie wesele 3. Oraz filmy z bieżącego repertuaru: Zielona granica, Duchy w Wenecji, Kosmici w mojej szkole, Niezniszczalni 4, Strzępy, Teściowie 2, After 5. Na zawsze. 

Święto Kina na Warmii i Mazurach 2023. Gdzie kupimy bilety po 12 złotych? [LISTA]

W ósmej edycji Święta Kina udział weźmie ponad 230 kin z całej Polski. W których kinach w województwie warmińsko-mazurskim będzie można skorzystać z tańszych biletów? Pełna lista poniżej:

  • Planet Cinema Ełk
  • Cinema LUMIERE w Szczytnie
  • Kino Apollo w Działdowie
  • Multikino Olsztyn
  • Kino Helios ALFA CENTRUM OLSZTYNA
  • Kino Pokój w Lubawie
  • Kino Pasja w Iławie
  • Cinema City Elbląg

QUIZ. Jak dobrze znasz polskie komedie romantyczne?

Pytanie 1 z 15
Film „Nigdy w życiu” powstał na podstawie bestsellerowej powieści…
Gwiazdy Dewajtis zajadały się homarami na planie! Był także alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE