Studniówka IV LO w Olsztynie. Piękne maturzystki zachwyciły kreacjami [ZDJĘCIA]

2023-02-03 14:53

Studniówka to jeden z ważniejszych momentów w życiu młodych ludzi. Niezwykły bal maturalny mają już za sobą także uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie. Wyglądali przepięknie!

Tegoroczne studniówki z Olsztyna zyskały rozgłos w całej Polsce. Wszystko dzięki przepięknego walca, który maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie zatańczyli do utworu "Hold My Hand" Lady Gagi. Dzięki naszej publikacji, ale przede wszystkim przepięknej choreografii stworzonej pod okiem Krzysztofa Wasilewskiego, nagranie stało się hitem sieci i w ciągu kilku dni zyskało ponad milion wyświetleń. Niemałą popularność zdobył także walc II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie do utworu "What the world needs now" kojarzonego z filmem "Listy do M.".

Uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie mogą z kolei pochwalić się przepięknymi kreacjami. Swój bal maturalny mieli w poniedziałek (6 stycznia) w Restauracji Przystań. Szkoła podzieliła się z nami zdjęciami klasowymi. Możecie obejrzeć je w galerii poniżej.

Najlepsze piosenki na studniówkę 2023. Tych hitów nie może zabraknąć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE