Studniówka I LO w Olsztynie. Oprócz tradycyjnego poloneza, uczniowie zatańczyli walca [ZDJĘCIA]

2023-01-18 8:28

W Olsztynie sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Bal maturalny mają już za sobą między innymi uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Zabawa odbyła się w sobotę 14 stycznia, tradycyjnie w murach szkoły. Oprócz poloneza maturzyści zatańczyli również przepięknego walca. Zobaczcie zdjęcia!

Studniówka to jeden z ważniejszych momentów w życiu młodych ludzi, która odbywa się, jak sama nazwa wskazuje, około 100 dni przed egzaminami dojrzałości. Tańcem otwierającym bal maturalny jest zazwyczaj polonez. Choć w wielu szkołach uczniowie wybierają także walca. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Olsztynie maturzyści zdecydowali się zatańczyć obie formy. Trzeba przyznać, że wyszło im fenomenalnie, co zresztą możecie zobaczyć na fotografiach zamieszczonych w galerii poniżej.

Muzyka rockowa lat 2000. - Polska. Tych płyt słuchamy do dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE