Startuje sezon zimowych kąpieli. Morsy z Olsztyna zrobią to na miejskiej

2021-09-28 15:39

Morsy wracają na olsztyńskie plaże. W niedzielę odbędzie się otwarcie sezonu morsowego 2021/2022 klubu Kąpiący się Zimą. Szczegóły w artykule.

S.K.A.T.E. OLN 21 – zawody deskorolkowe Olsztyn

W Olsztynie startuje sezon zimowych kąpieli. Pierwsze tej jesieni wspólne wejście do wody morsy uskutecznią w niedzielę w samo południe.

Miło mi powiadomić, że otwarcie sezonu morsowego 2021/2022 klubu Kąpiący się Zimą odbędzie się już w niedzielę 03. października na plaży CRS Ukiel , sektor nr 2. nasze spotkanie planujemy w godzinach 11.00 – 13.00, a wejście do wody odbędzie się tradycyjnie o godzinie 12.00. kąpiel poprzedzi wspólna rozgrzewka. Dynamiczną rozgrzewkę przeprowadzi instruktor z Fitness Club Sylwetka z Olsztyna. Nie zabraknie opieki medycznej. Nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy z firmy Falck Medycyna. Po wyjściu z jeziora bezie można skosztować ciepłej zupy, pysznej grochówki. Będzie to taki rozgrzewający posiłek w plenerze - mówi prezes klubu Kapiący się Zimą Janusz Moszczyński.

Morsy z olsztyńskiego klubu „Kąpiący się Zimą” spotykają się w sektorze nr 2 plaży CRS Ukiel tuż po godzinie 11:00. zaproszenie skierowane jest do wszystkich zaintersowanych. Jak przygotować się do pierwszej zimowej kąpieli – o tym prezes klubu mówi w rozmowie. Posłuchaj koniecznie! Wydarzenie poleca Eska.

Posłuchaj: o rozpoczęciu sezonu zimowych kąpieli z prezesem klubu Kąpiący się Zimą Januszem Moszczyńskim rozmawia Anita Zalewska

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE