Ratusz oglosil konkurs na organizację zajęć sportowych

i

Autor: pixabay.com Zgłoszenia są przyjmowane elektronicznie do 08.01.2021

Sport w Olsztynie z dofinansowaniem. Miasto wesprze nawet kilkadziesiąt dyscyplin [AUDIO]

2020-12-23 22:15

Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych z dofinansowaniem z miasta. Ratusz zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym upowszechniania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób dorosłych i osób niepełnosprawnych. Przedsięwzięcia mogą być realizowane przez niemal cały następny rok, a zgłoszenia są przyjmowane do 08.stycznia 2021.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Gimnastyka, bieganie, gry zespołowe, tańce – ruch to zdrowie! Ratusz zachęca zarówno do dbania o formę, jak i udziału w konkursie „Przez ruch po zdrowie - upowszechnianie różnorodnych form aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób dorosłych i osób niepełnosprawnych".

Do 8 stycznia 2021 roku można elektronicznie składać oferty w konkursie dotyczącym upowszechniania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób dorosłych i osób niepełnosprawnych. Przedsięwzięcia mogą być realizowane przez niemal cały następny rok. Zajęcia mają zacząć się nie wcześniej, niż w dniu podpisania umowy, a kończyć nie później niż 15 grudnia 2021 roku. Wysokość udziału środków własnych organizacji nie może być niższa od 10 proc. całkowitych kosztów przedsięwzięcia - mówi rzecznik olsztyńskiego ratusza Marta Bartoszewicz. Materiał przygotowała Anita Zalewska.

Posłuchaj: rzecznik olsztyńskiego ratusza Marta Bartoszewicz

Ile zarabia kierowca taksówki, tira, śmieciarki? Nie zgadniesz! A może jednak? [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Ile zarabia kierowca śmieciarki?

Celem zadania jest tworzenie mieszkańcom Olsztyna niezbędnych warunków do uprawiania sportu. To przede wszystkim organizacja zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych o ciągłym charakterze. Na realizację zadania olsztyński ratusz zaplanował 171,3 tys. złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE