Spektakularne i przerażające! Zdjęcia płonącego auta wbijają w fotel

2020-05-05 10:24

To nie zdjęcia z planu filmowego. Strażacy zostali wezwani w środku nocy do gaszenia pożaru samochodu osobowego na jednym z ełckich osiedli. Spektakularne kadry uchwycił Marcin Waszkiewicz z Ratownictwa Powiatu Ełckiego.

Autor zdjęć: Marcin Waszkiewicz z Ratownictwa Powiatu Ełckiego

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 maja, około godziny 1.00. Ełccy strażacy otrzymali informację o pożarze samochodu na jednym z osiedli przy ulicy Dąbrowskiego.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Ełk. Po dojeździe zastępów na miejsce pożar był już rozwinięty, a ogień trawił wnętrze pojazdu. W wyniku pożaru auto całkowicie spaliło się. Strażakom udało się uratować zaparkowany obok samochód, który został częściowo zniszczony. - informują służby z Ratownictwa Powiatu Ełckiego.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Działania straży pożarnej trwały ponad godzinę. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają ełccy policjanci.

Pijany wypadł z samochodu
Posłuchaj o ziołach na ból głowy. Oto rośliny na dolegliwości o różnym pochodzeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE