Rybno. Potężny WYBUCH GAZU w fabryce! Operator maszyny z poparzeniami ciała zabrany do szpitala

2021-09-14 7:46
Rybno. Potężny WYBUCH GAZU w fabryce! Operator maszyny przetransportowany do szpitala
Autor: Canva Rybno. Potężny WYBUCH GAZU w fabryce! Operator maszyny przetransportowany do szpitala

Potężny wybuch gazu w jednej z fabryk zajmującej się produkcją okien w Rybnie w powiecie działdowskim. Ranny został operator maszyny. Z poparzeniami nóg i twarzy przetransportowano go do szpitala. Więcej o zdarzeniu przeczytasz w materiale poniżej.

Wybuch gazu w fabryce okien i framug miał miejsce w poniedziałek (13 września) wieczorem w miejscowości Rybno w powiecie działdowskim. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, na skutek awarii urządzenia mieszającego farby doszło do wytworzenia wysokiego stężenia łatwopalnych gazów i wybuchu.

Siedemnaście osób zdołało się ewakuować z hali produkcyjnej, niestety jedna - operator maszyny doznał poparzeń nóg i twarzy. Został przetransportowany do szpitala.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 13.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE