Ruszyła rozbudowa linii tramwajowych. "Objazdowy Olsztyn" ma pomóc mieszkańcom poruszać się po mieście

2021-07-20 20:28 aka
Ruszył profil dla olsztyńskich kierowców
Autor: Urząd Miasta Olsztyn Ruszył profil dla olsztyńskich kierowców

W Olsztynie ruszyła rozbudowa linii tramwajowych. W związku z tym mieszkańcy muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami i częstymi zmianami organizacji ruchu. Żeby ułatwić przepływ informacji, a co za tym idzie, jazdę po mieście, ratusz stworzył nowy profil na FB, gdzie pojawiają się mapki i opisy wprowadzanych zmian.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Budowa nowej infrastruktury, ale także codzienne prace związane z remontami ulic, ścieżek rowerowych czy chodników mogą wiązać się z (koniecznymi) utrudnieniami. Aby jak najszybciej i najbardziej przejrzyście informować m.in. o zmianach organizacji ruchu, powstał profil „ObjazdowyOlsztyn”

Postanowiliśmy założyć nowy profil na Facebooku, żeby tu pokazywać mieszkańcom, jak mogą poruszać się po mieście i jakich utrudnień, zamknięć lub otwarć mogą się spodziewać w najbliższym czasie – mówi Marta Bartoszewicz, rzecznik olsztyńskiego ratusza. - Tu publikujemy informacje rzetelne i sprawdzone. To oficjalna strona Urzędu Miasta Olsztyna.

Posłuchaj: o profilu "ObjazdowyOlsztyn" mówi Marta Bartoszewicz, rzecznik olsztyńskiego ratusza

Kolejne spore zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie mają nastąpić w przyszłym tygodniu. Będziemy Was o tym informować.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE