Rowerowa Warmia z planem na weekend i wakacje. Trasy pełne wrażeń czekają [AUDIO, ZDJĘCIA]

2021-04-13 21:06 aka

Kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kilometrów. Propozycji i pomysłów nie brakuje. Lokalna turystyka rowerowa staje się alternatywą dla zagranicznych wakacji czy pobytów w kurortach. W czasach pandemicznych obostrzeń to pewna i udana rozrywka. Rowerowa Warmia serwuje gotowe podpowiedzi, dokąd i którędy podróżować na Warmii, jakie wybrać zakątki i na co zwrócić uwagę po drodze.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Lokalna turystyka rowerowa odpowiedzią na pandemię. Z powodu lockdownu, o weekendowych wypadach do hoteli, pobytach w kurortach, czy swobodnym korzystaniu z wielu atrakcji możemy zapomnieć. Z ratunkiem nadchodzi Rowerowa Warmia, która proponuje pełne odkryć podróże na dwóch kółkach.

„Rowerowa Warmia” to relacje z rowerowych wycieczek do miejsc, które w nazwie mają słowo "Warmia". Trasy pełne historii, przyrody, kultury, fajnych ludzi i ciekawostek – mówi Mirosław Arczak, autor „Rowerowej Warmii”. - W odpowiedzi na Wasze sugestie zamieszczamy pierwszą z kilku tras przeznaczonych dla całej rodziny. Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach należy uznać za jedną z olsztyńskich atrakcji, ponieważ znajduje się zaledwie kilka km za miastem. Jest to doskonały cel rowerowej wycieczki, oczywiście z dala od ruchliwej drogi krajowej i typowo miejskiego zgiełku. Według informacji na bramie, Arboretum będzie czynne codziennie od 15 kwietnia do 31 października w godz. 9:00-18:00.

Posłuchaj: o "Rowerowej Warmii" mówi Miroslaw Arczak

O tej trasie i dalekiej wyprawie warmińskiej na ponad sto kilometrów opowiada nasz gość - posłuchaj koniecznie audio! proponuje wyprawę na "koniec Warmii" i do Świętej Lipki. Nie brakuje też propozycji na krótsze, rodzinne wypady.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!