Robię to, co mnie cieszy. Joanna Jędrzejczyk o książce, pasjach i planach [AUDIO, WIDEO]

2021-03-10 15:33

Książka, film, fundacja, hiszpański – czym jeszcze nas zaskoczy Joanna Jędrzejczyk? Olsztynianka, którą świat poznał jako mistrzynię Mieszanych Sztuk Walki, dopiero co wydała książkę „Czarno na białym”. Od jej ostatniej walki, w której nie zdobyła mistrzowskiego pasa, minął rok. Zawodniczka na brak zajęć jednak nie narzeka. Aktualnie JJ zaangażowana jest w wiele medialnych projektów, ale mimo to nie zapomina o sobie.

Joanna Jędrzejczyk w olsztyńskim studiu Eski

Jedna z najpopularniejszych olsztynianek odwiedziła olsztyńskie studio Eski. Joanna Jędrzejczyk zdradza nam swoje najbliższe plany. Wiemy też, jakim kobiecym zajęciom lubi się oddawać. Poza promocją książki, przygotowaniami do premiery filmu oraz pracą na planie, Joanna Jędrzejczyk zapowiada utworzenie fundacji dla zdolnej młodzieży.

Chce pomagać młodzieży uzdolnionej nie tylko sportowo, ale także muzycznie, artystycznie, naukowo. Wiem, jak to jest być dziewczyną z niedużego miasta. Chcę pomagać młodzieży wsparciem materialnym i wsparciem specjalistów z zakresu psychologii, dietetyki, marketingu - podkreśla Joanna Jędrzejczyk, a więcej o życiu, pracy i sporcie w rozmowie z Anitą Zalewską.

Posłuchaj: Joanna Jędrzejczyk w olsztyńskim studiu Eski. rozmawia Anita Zalewska

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE