Żona Burneiki w skąpym bikini. Zachwyca obłędną figurą

2020-01-13 10:50

Robert Burneika od niedzieli zasypuje swoich fanów zdjęciami z urlopu. Internauci swoją uwagę skierowali jednak ku żonie hardkorowego koksa. Ta zaskoczyła ich doskonałą formą po ciąży. Zobaczcie zdjęcia.

Rodzinna sielanka Roberta Burneiki trwa w najlepsze. Hardkorowa rodzinka wybrała się na urlop do Mikołajek.

Czytaj też: Córeczka Hardkorowego Koksa ma imię... jak bogini

Szczególną uwagę fanów zwróciła jednak żona Burneiki, Kaja Kędzierska. Na opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach pozuje w skąpym bikini. Internautki zachwycone figurą ostrołęczanki nie omieszkały tego skomentować. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów - Chciałabym tak po ciąży wyglądać - napisała jedna z Internautek.

Zobacz: Maria Sadowska poznała męża na Ostróda Reggae Festival: "To była miłość od pierwszego wejrzenia"

Rodzicom towarzyszy również ich córeczka Gaja. Młodzi rodzice dbają o to, by od najmłodszych lat uczyła się zdrowego stylu życia. Najpierw wspólny wypad na siłownię, teraz kąpiel w basenie. - Córeczka ma 10 tygodni i już pływa z nami. - napisał na Instagramie Robert.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE