Remont w Aquasferze zakończony. Tak wyglądają szatnie po zmianach [ZDJĘCIA]

2023-02-02 14:30

Zakończyły się kompleksowe prace, jakie były realizowane na terenie największej olsztyńskiej pływalni. Odwiedzający Aquasferę mogą już korzystać m.in. z wyremontowanych szatni. Jak teraz wyglądają? Efekty prac możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w galerii.

Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera na bieżąco przechodzi szereg prac konserwacyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem. Ale obiekt wymaga także działań zakrojonych na szeroką skalę. To nie powinno dziwić, bowiem Aquasfera działa już ponad dekadę. W tym czasie odwiedziło ją ok. ośmiu milionów osób. Pływalnia gościła też około setki krajowych i międzynarodowych zawodów.

Zakończone właśnie prace dotyczyły przebudowy szatni. Zmodernizowane zostały także instalacje, m.in. elektryczna, wodno-kalalizacyjna czy cieplna.

- Przebudowane zostały ściany szatni, wymienione zostały płytki na ścianach, na podłodze - wymienia dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Jerzy Litwiński. - Odwiedzającym obiekt na pewno nie umknie uwadze nowa kolorystyka ścian i szafek w szatniach.

Prace związane z modernizacją szatni kosztowały ponad cztery miliony złotych. Innym realizowanym w tym czasie zadaniem była naprawa izolacji dachu nad częścią rekreacyjną i basenem rozgrzewkowym.

Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE