Czy wiesz, które zdanie jest prawdziwe? W tym quizie 5/10 to minimum!

i

Autor: pexels.com Czy wiesz, które zdanie jest prawdziwe? W tym quizie 5/10 to minimum!

quiz

Czy wiesz, które zdanie jest prawdziwe? W tym quizie 5/10 to minimum!

2023-10-09 14:51

Jak bardzo wszechstronną wiedzą możesz się pochwalić? By to sprawdzić, przygotowaliśmy quiz, w którym musisz wskazać, które zdanie jest prawdziwe. Wbrew pozorom to nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dlatego, zanim zaznaczysz prawidłową odpowiedź, lepiej zastanów się dwa razy. 5/10 punktów to całkiem przyzwoity wynik, ale prawdziwy erudyta powinien sięgnąć po komplet!

Erudyta to osoba mająca rozległą wiedzę, odznaczająca się wszechstronną znajomością jakiegoś przedmiotu, oczytaniem, gruntownym wykształceniem w danej dziedzinie. Czy ten opis dotyczy również ciebie? Sprawdzić to możesz w specjalnym quizie, który przygotowaliśmy.

Czy wiesz, które zdanie jest prawdziwe? W tym quizie 5/10 to minimum!

W quizie znajdują się zagadnienia dotyczące wielu dziedzin nauki, od geografii, poprzez literaturę, na muzyce i historii kończąc. Zasada quizu jest prosta. Podajemy trzy zdania, a ty wskazujesz jedno poprawne. Zanim jednak zaznaczysz prawidłową według ciebie odpowiedź, radzimy dwa razy się zastanowić. Jeżeli zdobędziesz chociaż połowę punktów, jesteś na dobrej drodze. Jednak prawdziwi erudyci powinni sięgnąć po maks!

QUIZ. Czy wiesz, które zdanie jest prawdziwe? 5/10 to minimum!

Pytanie 1 z 10
Które zdanie jest prawdziwe?
Ta jedna Ciotka bawi internautów i zyskuje fanów na TikToku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE