Przewrócona ciężarówka na DK 16 we wsi Wysokie. Są utrudnienia w ruchu!

i

Autor: Facebook: OSP Kalinowo Przewrócona ciężarówka na DK 16 we wsi Wysokie. Są utrudnienia w ruchu!

Przewrócona ciężarówka na DK 16 we wsi Wysokie. Są utrudnienia w ruchu!

2023-03-16 7:31

Na trasie krajowej nr 16 na odcinku między Ełkiem a Augustowem we wsi Wysokie od kilku godzin obowiązuje ruch wahadłowy. Jezdnię blokuje przewrócony tir - poinformowała GDDKiA. Ile potrwają utrudnienia?

Utrudnienia na DK 16 we wsi Wysokie. Drogę blokuje przewrócony tir

Tir przewożący granulat plastiku wywrócił się na bok w nocy ze środy na czwartek (15/16 marca). Granulat rozsypał się na jezdnię, sprzątnęli go strażacy. Ciężarówka ciągle jednak blokuje przejazd, ponieważ kierowca nie może dodzwonić się do szefa, by ten wezwał dźwig, który postawi auto na koła.

Ile potrwają utrudnienia?

W związku z blokowaniem przejazdu w miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Nie wiadomo, jak długo potrwa taka sytuacja.

- Utrudnienia w miejscowości Wysokie mogą potrwać jeszcze kilka/kilkanaście godzin. Ruch na rondzie jest sterowany i odbywa się wahadłowo. Planując podróż w stronę Ełku i z Ełku prosimy zarezerwować sobie więcej czasu ze względu na zdarzenie z udziałem TIR-a, a także zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo swoje i innych - informuje OSP Kalinowo.

W środę wieczorem w wielu miejscach warmińsko-mazurskiego padał śnieg, który nadal się utrzymuje. Służby drogowe zapewniły, że wszystkie drogi w regionie są przejezdne, czarne mokre lub czarne suche.

Nielegalne wyścigi we Wrocławiu. Pościg i policyjny helikopter w akcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE