Przemowa Cezarego Kuleszy robi furorę w sieci. Dzisiejszy mecz grają piłkarze

i

Autor: Twitter: Rafał Stec Przemowa Cezarego Kuleszy robi furorę w sieci. "Dzisiejszy mecz grają piłkarze"

Musicie to zobaczyć

Przemowa Cezarego Kuleszy robi furorę w sieci. "Dzisiejszy mecz grają piłkarze" [NAGRANIE]

2023-04-01 13:40

Chcecie troszkę się pośmiać? W takim razie polecamy obejrzeć krótkie nagranie z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą w roli głównej. Jego przemówienie ze spotkania z prezesem z Albanii robi furorę w sieci.

Albański Związek Piłki Nożnej opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie ze spotkania prezesa polskiej piłki Cezarego Kuleszy z prezesem Albanii. Small talk prezesa PZPN na język angielski tłumaczył sekretarz generalny federacji Łukasz Wachowski.

– Znamy się bardzo dobrze, bo już graliśmy ze sobą mecze. Oprócz tego, że gramy między sobą mecze, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wspieramy siebie. My wspieramy Albanię, wspieramy prezydenta. Co by się działo, to zawsze będziemy z nim sercem. Dzisiejszy mecz… grają piłkarze. My nie mamy na to wpływu. Jaki będzie wynik? – mówił Kulesza, zamaszyście przy tym gestykulując. W pewnym momencie nawet pozwolił sobie położyć dłoń na klatce piersiowej prezesa z Albanii.

– Nie mogę przestać patrzeć na spotkanie prezesa polskiej piłki z prezesem albańskiej. Zwłaszcza na moment, w którym prezes polski kładzie dłoń na sercu prezesa albańskiego. Prawdziwa miłość – skomentował Rafał Stec z "Gazety Wyborczej".

Źródło: meczyki.pl

Konferencja z Romanem Bilińskim na torze kartingowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE