Prostki: Tragiczny wypadek na DK 65. Motocyklista zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

2020-06-22 12:28

Tragiczny początek tygodnia. Za miejscowością Prostki doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął motocyklista. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Jak doszło do wypadku, przeczytasz na ESKA Olsztyn.

Tragiczny wypadek na DK 65. Za miejscowością Prostki zginął motocyklista

Śmiertelny wypadek miał miejsce w poniedziałek około godziny 8.30 na DK 65. Za miejscowością Prostki kierowca motocykla zderzył się z dwoma pojazdami, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.

-  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca motocykla uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki renault, potem odbił na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z autobusem. Kierowca renault jechał sam, w autobusie było pięć osób - nic im się nie stało. Kierowca motocykla zginął na miejscu. - informuje st.sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy KPP w Ełku.

Droga zablokowana była przez prawie 4 godziny, ruch został przekierowany na drogi przez pobliskie miejscowości Lipińskie Małe i Ostrykół.

Pijany wypadł z samochodu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE