Propozycja na ferie w Olsztynie. Wystartowała Zimowa Akademia Karate [ZDJĘCIA]

2020-01-28 7:04

W poniedziałek w Olsztynie wystartowała Zimowa Akademia Karate. Akcja ma zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu. Sportowe atrakcje nie tylko dla dzieci i młodzieży dostępne są w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych na Zatorzu.

W programie znajdziemy zajęcia związane z karate, oraz te, które pokazują kulturę Japonii. Treningi prowadzone nieodpłatnie, przez profesjonalnie przygotowaną kadrę instruktorską i trenerską.

Jest to akcja skierowana do dzieci i młodzieży z Olsztyna, ale także do osób dorosłych. W czasie naszych spotkań pokazujemy, jak można bawić się sportem. Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu całymi rodzinami. — mówi Marek Wieczorek, prezes Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate, organizator wydarzenia.

Zimowa Akademia Karate Olsztyn
Autor: Olsztyński Klub Kyokushin Karate Kolejna edycja Zimowej Akademii Karate w Olsztynie

Po raz kolejny Zimowa Akademia Karate odbywa się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie. To wydarzenie zachęcające młodzież do aktywności z dala od używek, dlatego od lat patronuje mu również Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

Zimowa Akademia Karate od 29 stycznia do 3 lutego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych

• godz. 17.00-18.00 - I grupa - dzieci do 10 lat
• godz. 18.00-19.00 - II grupa - dzieci 11-14 lat
• godz. 19.00-20.00 - III grupa - młodzież pow. 14 lat i dorośli.

Zimową Akademię Karate poleca Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE