Poniedziałek w Olsztynie jeszcze bez tramwajów. Korzystamy z komunikacji zastępczej [AUDIO]

2020-05-04 11:21
Prace na torowisku i czasowe zawieszenie komunikacji tramwajowej w Olsztynie
Autor: Andrzej Brzozowski

Prace na torowisku i czasowe zawieszenie komunikacji tramwajowej w Olsztynie. Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu przypomina, że w dniach od 1 do 4 maja w obrębie trambuspasa na ul. Kościuszki (na odcinku od pl. Konstytucji 3 Maja do al. Piłsudskiego) trwa naprawa przytorowych krawężników kamiennych.

Z powodu prac przy torach w ciągu ulicy Kościuszki całkowicie zawieszone są kursy wszystkich linii tramwajowych w Olsztynie – mówi Michał Koronowski rzecznik Zarządu Dróg Zieleni i Transportu. Uruchomiona jest autobusowa komunikacja zastępcza Z-1 i Z-2. Nieco zmienione są też trasy autobusów nr 109 i 110.

Z powodu wyłączenia na ten czas trambuspasa na ulicy Kościuszki mogą występować utrudnienia w ruchu. Tramwaje na ulice Olsztyna mają wrócić we wtorek 5 maja.

Posłuchaj: Michał Koronowski rzecznik Zarządu Dróg Zieleni i Transportu o pracach na torowisku i czasowym zawieszeniu komunikacji tramwajowej
COŚ DOBREGO #016
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE