Policyjny festyn z okazji Dnia Dziecka w Olsztynie

i

Autor: Andrzej Brzozowski

festyn

Policyjny festyn z okazji Dnia Dziecka w Olsztynie

2023-06-09 15:36

Z okazji Dnia Dziecka w Olsztynie odbyło się wiele spotkań, festynów i pikników rodzinnych. To jeszcze nie koniec! O najmłodszych nie zapominają olsztyńscy policjanci. W sobotę (10 czerwca) na parkingu Centrum Handlowego przy Krasickiego organizują mega spotkanie.

- Festyn dla dzieci będzie pełen zabawy, upominków i słodyczy – mówi Rafał Bielecki przewodniczący policjantów warmińsko-mazurskiej Solidarności.

- Dla najmłodszych przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in. prezentację policyjnych pojazdów, straży pożarnej czy służby Celno-Skarbowej. Dzieci będą miały okazję usiąść za kierownicą służbowych samochodów i z bliska przyjrzeć się wyposażeniu. Na wszystkie pytania odpowiedzą funkcjonariusze.

- Spotkanie jest dla całych rodzin, a wstęp jest wolny – dodaje Bielecki .

Posłuchaj:Festyn z okazji Dnia Dziecka. Andrzej Brzozowski rozmawia z Rafałem Bieleckim przewodniczącym policjantów warmińsko-mazurskiej Solidarności
Policyjny festyn z okazji Dnia Dziecka w Olsztynie

i

Autor: NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Region Warmińsko-Mazurski

Festyn z okazji Dnia Dziecka (sobota 10 czerwca) rozpocznie się o godzinie 12-tej i potrwa do godziny 16. Organizatorem jest NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Region Warmińsko-Mazurski. Partnerem medialnym jest Radio Eska.

Kortowiada 2023. Kolorowa Parada Wydziałów przeszła ulicami Olsztyna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE