Pijany kierowca zaparkował pod komendą, ale zapomniał dlaczego

2020-04-24 10:38
zdjęcie ilustracyjne
Autor: pexels.com

Nietrzeźwy kierowca zaparkował z impetem na parkingu komendy, co od razu zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Na pytanie, czemu policja zawdzięcza wizytę o tak późnej porze, odpowiedział, że nie ma pojęcia.

Do kuriozalnej sytuacji doszło w minioną środę, 22 kwietnia, chwilę przed północą. Policja patrolująca ulicę Jana Pawła II w Węgorzewie zauważyła, jak na parking komendy wjeżdża auto, po czym uderza w krawężnik. Okazało się, że kierowca miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu cofnięte. Policja w rozmowie z mężczyzną próbowała ustalić powód tak późnej wizyty na komendzie. Mężczyzna przyznał, że ... sam nie wie, po co tu przyjechał.

Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień grozi mu kara więzienia do lat 2 oraz poważne konsekwencje finansowe.

COŚ DOBREGO #11
Mały alergik: posłuchaj czym jest alergia krzyżowa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE