Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?

i

Autor: Unsplash Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?

Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?

2022-10-04 16:49

W Elblągu filmy na dużym ekranie już niebawem będzie można oglądać także w kinie sieci Cinema City. Nowe kino zlokalizowane zostało w Centrum Handlowym Zielone Tarasy przy ulicy Teatralnej 5 w niewielkiej odległości od rynku. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów czekają na widzów? Szczegóły w artykule.

Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City – kiedy otwarcie?

Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City otwarte zostanie w piątek 14 października w Centrum Handlowym Zielone Tarasy. Posiada 6 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 900 widzów. Wszystkie sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i najwygodniejsze fotele kinowe, które w elbląskim kinie sieci będą się bez wątpienia wyróżniać. Komfort i wygoda widzów została tu postawiona na pierwszym miejscu. Elblążanie obejrzą w Cinema City zarówno filmy w formacie 2D jak i 3D, a repertuar kinowy na koniec roku jest bardzo obiecujący.

Filmy bez limitu w abonamencie – karta Unlimited

Cinema City to jedyna sieć kinowa w Polsce oferująca abonament kinowy dla swoich klientów - kartę Unlimited. Za 38 zł miesięcznie każdy posiadacz karty może oglądać filmy w kinie bez limitu. Unlimited to także dodatkowe benefity takie jak: zniżki na barze i w kawiarni, pokazy przedpremierowe, czy brak opłaty serwisowej przy zakupie biletów. W związku z otwarciem nowego kina Cinema City przygotowało promocję dla elblążan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Każdy, kto dołączy do programu Unlimited do 23 października otrzyma od sieci voucher na darmowy popcorn. Szczegółowe informacje o Unlimited znajdują się na www.cinema-city.pl/unlimited.

Oferta Rodzinna i Tanie Środy

W Cinema City filmy z kategorii familijnych objęte są specjalną ofertą, w której dorośli płacą za bilet tyle co dziecko, a dodatkowo mogą korzystać z promocyjnych cen zestawów przekąsek i napojów w barze. Widzowie mają także możliwość oglądania filmów w komfortowych warunkach i doskonałej jakości w niskiej cenie, wybierając seanse w każdą środę.

Otwarcie Cinema City w Elblągu — jakie premiery od 14 października?

Od 14 października w nowoczesnym kinie Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy na widzów czekać będą premiery takich filmów jak: "Amsterdam", "Orzeł. Ostatni patrol", "Zaproszenie", czy "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle". Kolejne tygodnie zaś to premiery wyczekiwanych produkcji: "Black Adam", "Bejbis", "Halloween. Finał", "Listy do M.5", "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", "Królowa wojownik", "Fabelmanowie", czy "Dziwny Świat". Wszystkie informacje oraz repertuar dostępne są na stronie: www.cinema-city.pl/kina/elblag.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE