Włamał się do miejscowej cukierni. Wcale nie po ciastka!

2020-01-28 11:51
zdjęcie ilustracyjne
Autor: pexels.com

Wydawać by się mogło, że cukiernia to raj dla łasuchów. Nie skusił się jednak na nie miejscowy złodziej, który "odwiedził" lokal w miniony piątek. Łupem padło zupełnie coś innego.

Do zdarzenia doszło w małym miasteczku w powiecie lidzbarskim, Ornecie. Około godziny 22. policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do cukierni. Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny, który zauważył wybitą szybę w drzwiach lokalu. Po chwili funkcjonariusze zauważyli na jednej z ulic mężczyznę, który wyglądem odpowiadał temu wskazanemu przez świadka. Podczas zatrzymania spod kurtki 22-latka wypadła skradziona kasa fiskalna z zawartością pieniędzy. Pijany mieszkaniec Ornety trafił do policyjnej celi. Odzyskane mienie zostało przekazane właścicielowi.

Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili 22-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna odpowie też za przestępstwo znieważenia funkcjonariuszy, do którego doszło podczas przeprowadzonej interwencji. O dalszym losie mieszkańca Ornety zadecyduje sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE