Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Olsztyńskie tramwaje. Jeszcze dziś spore zmiany w organizacji ruchu [AUDIO]

2022-10-13 14:11

Uwaga kierowcy! Znowu zmiany w rejonie budowy torowiska. Dziś wieczorem Wykonawca inwestycji wprowadzi istotne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Krasickiego na odcinku od Murzynowskiego do ul. Wańkowicza.

Olsztyn: Skrzyżowanie Piłsudskiego i Kościuszki - na jakim etapie są prace

W związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie w czwartek, 13 października około godziny 22:00 wykonawca wprowadzi zmiany w organizacji ruchu na ul. Krasickiego na odcinku od ul. Murzynowskiego do ul. Wańkowicza.

Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. Wańkowicza do ul. Synów Pułku odbywać się będzie dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony osiedla Mazurskiego i ogródków działkowych). Przystanki komunikacji miejskiej przeniesione zostaną w kierunku czynnej jezdni. Ruch pieszych będzie się odbywał po stronie osiedla. Ponadto zlikwidowane zostanie rondo łączące ul. Krasickiego z Wańkowicza i powstanie tam skrzyżowanie – mówi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza. - Wszystkich uczestników ruchu prosimy o szczególną uwagę i zachowanie ostrożności. Przepraszamy za utrudnienia.

posłuchaj: o zmianach organziacji ruchu w rejonie Krasickiego mówi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza

Pytania za 500 złotych w "Milionerach"! Sprawdź, czy przeszedłbyś dalej!

Pytanie 1 z 10
Fragment spiralki to symbol samochodowej kontrolki:
Wykonawca wprowadza istotne zmiany w organizacji ruchu na Nagórkach

i

Autor: materiały wykonawcy Spore zmiany w ruchu na Krsickiego od Murzynowskiego do Wańkowicza

Realizacja inwestycji związanej z budową nowej infrastruktury tramwajowej, która połączy Pieczewo ze Śródmieściem oraz Dworcem Głównym, ma zakończyć się jesienią 2023 roku.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE