Olsztyńskie morsy wykąpią się dla zwierzaków z Tomaryn [AUDIO]

2021-12-02 14:23
Morsy szykują zbiórkę
Autor: Andrzej Brzozowski W niedzielę olsztyńskie morsy wykąpią się dla podopiecznych schroniska dla zwierząt w Tomarynach

Olsztyńskie morsy wykąpią się dla zwierzaków ze schroniska w Tomarynach. Tradycyjnej niedzielnej kąpieli w jeziorze Ukiel będzie towarzyszyć zbiórka. O szczegółach akcji przeczytacie w artykule.

Morsy z Olsztyna zainaugurowały kolejny sezon zimowych kąpieli - 3 października 2021 Plaża CRS Ukiel

Kąpiący się Zimą dla schroniska w Tomarynach

Olsztyńskie morsy wyjątkowo gorąco zapraszają na niedzielne spotkanie na plaży. Tym razem nie chodzi tylko o zimową kąpiel, ale i o zbiórkę dla podopiecznych schroniska.

Już po raz szósty nasz klub Kąpiący się Zimą organizuje kąpiel charytatywną poświęconą zwierzętom ze schroniska. W tym roku chcielibyśmy obdarować zwierzęta ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach. Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz koce, miski i inne akcesoria, które mogą przydać się bezdomnym czworonogom. Spotykamy się 5 grudnia, to jest niedziela, na plaży CRS Ukiel w Olsztynie, sektor 2. Zaczynamy akcję o godzinie 11.00 , zbiórka potrwa do 13.00. Wejście do wody tradycyjnie o godzinie 12.00. Liczymy na dobre serce i dużą hojność nie tylko morsów, ale i spacerujących po plaży – mówi prezes klubu Kąpiący się Zimą Janusz Moszczyński.

Posłuchaj: o akcji z prezesem klubu Kąpiący się Zimą Januszem Moszczyńskim rozmawia Anita Zalewska

Zbiórka na plaży

W niedzielę 5.grudnia w godz. 11-13 morsy z klubu Kąpiący się Zimą będą zbierać karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz koce, miski i inne akcesoria, które mogą przydać się bezdomnym czworonogom. Dary trafią do Schroniska dla Zwierząt w Tomarynach. Wydarzenie polecamy!!!!

Quiz: Czy znasz te potrawy? Pokaż, że jesteś jak prawdziwy MasterChef!

Pytanie 1 z 15
Gęsie pipki to popularne danie na lubelszczyźnie. Są to:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE