Olsztyński Jarmark Wielkanocny 2022. Co dobrego można kupić? [ZDJĘCIA]

2022-04-07 21:58

Jarmark Wielkanocny w Olsztynie odbywa się w przestrzeniach Kuźni Społecznej w Olsztynie. Wydarzenie potrwa do niedzieli włącznie. W weekend stoisk i atrakcji pojawi się jeszcze więcej.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Pierwsi wystawcy dotarli już na plac przy Kotańskiego. Olsztyński Jarmark Wielkanocny rozpoczął się koncertem Cezika dla najmłodszych. Jutro na scenie Kuźni Społecznej zagości zespół Poparzeni Kawą Trzy. Od soboty na miejscu będzie również scena i wystawcy wewnątrz budynku.

Do niedzieli włącznie zapraszamy na Jarmark, podczas którego będziecie mogli spróbować rodzimej kuchni jak i specjałów przygotowanych przez regionalnych rzemieślników. Od soboty 9 kwietnia otworzymy dla wszystkich Targi Rękodzieła. W sobotę ruszamy też ze sceną Jarmarku gdzie przez cały dzień będziemy mogli zobaczyć występy lokalnych zespołów jak i grup szkolnych. Podczas Jarmarku odbędą się Mistrzostwa Olsztyna w Kapsle, oraz rodzinna gra miejska "Poszukiwanie Zajączka Wielkanocnego” - zapowiadają organizatorzy jarmarku.

Jarmark Wielkanocny w Olsztynie

i

Autor: materiał organizatora Jarmark Wielkanocny w Olsztynie

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE