Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej

Olsztyn. Zmiana organizacji ruchu na Pieczewie. Kierowcy czekają na takie wieści

2022-10-17 15:01

Uwaga olsztyńscy kierowcy, przed nami kolejne zmiany organizacji ruchu. Tym razem dotyczą one okolic ronda na skrzyżowaniu ulic Krasickiego z Wilczyńskiego i nie mówimy o nowych utrudnieniach.

Organizacja ruchu: zmiany na Pieczewie

Coraz bardziej zaawansowane są prace związane z budową nowej, tramwajowej infrastruktury. To wiąże się ze zmieniającą się czasowo organizacją ruchu na terenie, na którym realizowane są roboty. 18 października wykonawca ma częściowo udostępnić zjazd z ronda w kierunku Pieczewa.

Przed nami kolejne zmiany organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone w najbliższy wtorek (18 października). Dotyczą okolic ronda na skrzyżowaniu ulic Krasickiego z Wilczyńskiego - mówi Patryk Pulikowski, rzecznik Urzędu Miasta Olsztyna. - Wykonawca prac poinformował, że nowe rozwiązanie będzie polegać na otwarciu wlotu w ulicę Wilczyńskiego od strony ronda. Dojazd do budynku przy ul. Żurawskiego 1a będzie się odbywać dwukierunkowo po jednej jezdni od strony północnej. Natomiast ruch pieszych będzie  się odbywać po stronie osiedla.

Posłuchaj: o zmianach organizacji ruchu na Pieczewie mówi Patryk Pulikowski, rzecznik Urzędu Miasta Olsztyna
Organizacja ruchu: zmiany na Pieczewie

i

Autor: materiały wykonawcy Organizacja ruchu: zmiany na Pieczewie

Wykonawca zmiany zapowiedział na wtorek, nie podając godziny ich wprowadzenia. Przypomnijmy za to, że mieszkańcy czekają na przywrócenie wjazdu w Augustowską, który na 3 tygodnie zamknięto miesiąc temu. Z niecierpliwością oczekują również przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu Kościuszki i Piłsudskiego.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Olsztyn: Skrzyżowanie Piłsudskiego i Kościuszki - na jakim etapie są prace

Rozpoznasz te liczby na obrazkach? Przy mniej niż 10/15 musisz odwiedzić okulistę!

Pytanie 1 z 15
To nie powinno być trudne. Jaką liczbę widzisz na obrazku?
Quiz: jaką liczbę widzisz na obrazku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE