Olsztyn. Z dzieckiem na rękach okradła inną matkę. Poszukuje jej policja! [NAGRANIE]

2021-07-23 13:00
Kradzież w olsztyńskim szpitalu. Z dzieckiem na rękach ukradła torebkę innej matki
Autor: KMP Olsztyn Kradzież w olsztyńskim szpitalu. Z dzieckiem na rękach ukradła torebkę innej matki

Komenda Miejska Policji w Olsztynie poszukuje matki, która prawdopodobnie przywłaszczyła torebkę z dokumentami, telefonem i gotówką pozostawioną przez inną matkę w poczekalni olsztyńskiego szpitala. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniu są proszone o kontakt z policją.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia torebki z dokumentami, kartą płatniczą i gotówką oraz telefonu o łącznej wartości 1200 złotych. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2021 roku w jednym z olsztyńskich szpitali. Całe zajście zostało rejestrowane przez kamery monitoringu.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 4738 50, 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl Policja zapewnia anonimowość.

Olsztyn. Policja szuka kobiety z nagrania. Miała ukraść torebkę

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE